פרסום בגוגל מפות

No Comments

פרסום בגוגל מפות

אם בעבר, גוגל אפשרו לבצע פירסום רק במנוע החיפוש שלהם אזי היום, הדבר שונה לחלוטין וניתן לעשות פרסום בגוגל בנכסים שונים שגוגל מציע. חלק מהנכסים הם אתרים של גוגל וחלק מהנכסים הם אתרים שגוגל עובדים איתם. אחת האפשרויות הפופולריות היום היא פרסום בגוגל מפות.

מהו גוגל מפות? אילו אפשרויות פרסום ניתן לבצע במפות של גוגל? איך נרשמים לגוגל מפות? מהם היתרונות של גוגל מפות? כל המידע על פרסום בגוגל מפות בהמשך הכתבה.

מהו גוגל מפות?

גוגל מפות או באנגלית Google Maps הוא יישום מקוון אשר בעיקרו מציג מפות, כתובות, כבישים וצילומי אוויר. אחד הפיצ'רים האחרונים שגוגל הכניסו הוא התמונות של הרחוב עצמו על ידי לווין. פיצ'ר זה התאפשר לאחר שגוגל העבירו רכב באופן פיזי ברחובות ושכונות מגורים. דבר נוסף שגוגל מפות מאפשרים הוא הניווט בזמן נהיגה ותכנון נסיעה, פיצ'ר זה מאפשר לגוגל מפות להפוך ליישומון ניווט העוזר לנהגים בזמן נסיעה להגיע ליעדים שונים.

פרסום בגוגל מפות: מה כולל התהליך?

על מנת להקים עסק בגוגל מפות, ראשית נדרש לפתוח פרופיל בגוגל לעסק שלי (GMB). לאחר הקמה של פרופיל ב- GMB אתם תדרשו למלא את כל פרטי העסק שלכם החל מכתובת, שעות פתיחה, תמונות, מוצרים ועוד. לאחר שתסיימו את כל תהליך מילוי הפרטים תעברו לממשק פרסום בגוגל מפות. ממשק זה מאפשר לכם לפרסם את העסק בגוגל מפות וגם ב- GMB. מרגע סיום תהליך הרישום ומרגע שהעסק שלכם מאומת סופית בגוגל אתם תוכלו להתחיל לחשוף את העסק שלכם לכל הלקוחות הפוטנציילים הנמצאים בגוגל.

יתרונות פרסום בגוגל מפות

פרסום בגוגל באופן כללי מאפשר הרבה מאד יתרונות. גוגל נחשבת לענקית הפרסום והיא שולטת על רוב שוק הפרסום – עובדה זו בפני עצמה מספקת יתרון לכל התהליך של פרסום בגוגל. באופן פרטני, גוגל מפות הנו יישום המהווה מספר יתרונות לא מבוטלים, להלן מספר יתרונות במפות גוגל:

  • רישום ליישום – תהליך הרישום לגוגל מפות נחשב לתהליך ידידותי מאד. רוב התהליך כרוך במילוי פרטי העסק ותהליך אימות טלפוני או באמצעות מייל. לאחר כל תהליך זה הפרסום כבר באוויר והעסק מתחיל להיחשף לקהלים.
  • ניווט לעסק – כאמור, לאחר סיום תהליך הרישום העסק שלכם מופיע בגוגל. יתרון נוסף הוא שמלבד פרטי העסק המופיעים בגוגל ניתן גם לנווט ישירות לבית העסק שלכם מתוך גוגל.
  • תוצאות לוקליות – פרסום בגוגל מפות נעשה לפי המיקום של המחפש, כלומר, תוצאות החיפוש המוצגות לגולשים מושפעות מהמיקום הגיאוגרפי של הגולש שביצע את החיפוש, כך בעצם הגולשים מקבלים תוצאות רלוונטיות מאד הקרובות למיקום הספציפי בו הם נמצאים.
  • עלות הפרסום – פרסום בגוגל ידוע בביצועים הטובים שהוא יכול לספק, יתרון שיש בגוגל מפות הוא עלות הפרסום – זה בחינם לגמרי! פרסום בגוגל מפות אינו עולה כסף למפרסמים, דבר המאפשר פריצת דרך לעסקים עם תקציבים נמוכים.

לסיכום

פרסום בגוגל יכול להתבצע במגוון כלים ומערכות שגוגל מציע. מלבד גוגל מפות ניתן לעשות פרסום בגוגל Ads, פרסום באתרי גוגל (GDN), פרסום ביוטיוב ועוד מגוון עצום של אפשרויות פרסום. פרסום בגוגל נחשב לפרסום יעיל אשר מצליח לעמוד ביעדי הקמפיין ולהגדיל את כמות הקהל והלקוחות הפוטנציאלים.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
No Comments

פוסטים אחרונים

Leave a Comment