3 דרכים לבצע הסרת פרסום שלילי בגוגל

No Comments

המשפט המפורסם אומר שאין דבר כזה פרסום רע. לפי המשפט הזה גם פרסום רע הוא פרסום טוב, משום שכל עוד עסק מסויים עולה לכותרות – כך הוא הופך לידוע ומוכר יותר, ובהתאם יותר ויותר לקוחות פוטנציאלים יכולים להיחשף אליו. לעומת זאת, היום כשלפרסום שלילי יש יכולת אדירה להרוס את העסק, לא פחות, אין ספק שההתמודדות איתו צריכה להיות אחרת לחלוטין. היום נספר לכם על 3 דרכים לבצע הסרת פרסום שלילי בגוגל, כך שאם אתם מתמודדים איתו תוכלו לדעת בדיוק מה לעשות ואיך.

הסרת פרסום שלילי בגוגל – השיטה הראשונה

הדרך הראשונה לבצע הסרת פרסום שלילי בגוגל היא באמצעות העלאת תכנים איכותיים, מקצועיים, רלוונטים וחדשים לרשת, ולקשר אותם על ידי מילות מפתח לעסק שלכם. ברגע שאתם מעלים עוד ועוד תכנים, כך התכנים הישנים יותר הופכים לפחות רלוונטים, ובהתאם נדחקים לעמודי התוצאות השוליים במנוע החיפוש, כשאת מקומם תופסים התכנים החדשים.

השיטה השניה להסרת פרסום שלילי בגוגל

הסרת פרסום שלילי בגוגל יכולה להתבצע גם בדרכים אחרות, כאשר השניה מביניהן היא דרך פניה ישירה לבעל האתר שבו העסק פורסם באור שלילי. פניה שכזו יכולה להוביל לכמה וכמה אפשרויות, וביניהן הסרת פרסום שלילי בגוגל בתשלום, שלא בתשלום או שתיתקל בחוסר היענות בכלל.

שיטה שלישית להסרת פרסום שלילי בגוגל – לא לעשות את זה לבד

קיימות עוד לא מעט שיטות להסרת פרסום שלילי בגוגל, אולם הטובה ביותר מביניהן היא לא לעשות את זה בכוחות עצמכם, אלא לפנות לסוכנות דיגיטל שתעשה את זה עבורכם. חברת BETTER לדוגמה היא סוכנות דיגיטל מעולה ומובילה בתחומה, ואתם מוזמנים ליצור איתה קשר על מנת לקבל ממנה את הפרטים והמידע שחסרים לכם כדי לצאת לדרך.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts